Василь Мельникович народився 29 січня1974 році в селі Гошів на Івано-Франківщині (Бойківщина). Музичну школу по класу скрипка не закінчив.Восьмирічка в рідному селі. Співав у шкільному хорі.

В 1989 році вступив до Калуського училища культури на хоровий відділ.

В 1993 році служба в рядах Українського війська ППО м.Стрий.

З 1997 по 2002 роки навчання в Дрогобицькому педагогічному університеті,музично-педагогічний факультет,вчитель музики та народознавства. Соліст гурту «Перехрестя»

Пройшов серйозну школу весільного музики, ресторанного лабуха.Там і почерпнув більшу частину свого репертуару. Перші спроби в ролі студійного аранжувальника,композитора та сольного співу практикував на студії «Фенікс» та студії «Козак RECORDS» м.Дрогобич.

Після закінчення університету переїздить до Івано-Франківська. Приватна студія звукозапису в Івано-Франківську.

Співпрацює з рекордінговою компанією «6 секунд», де і випускає в 2003 році альбом «Гуцул-Хуліган 1», в 2005 році «Гуцул-Хуліган 2», в 2007 році «Гуцул-Хуліган 3» В 2008 році рекордінговою компанією «6 секунд» нагороджений золотим диском.

Одружений. дружина Оксана, виховують донечку Марічку.

Збирач фольклору, аранжувальник, композитор, шоумен.

 

Творча майстерня «Млин» збирає, записує та популяризує український (здебільшого Карпатський) фольклор, організовує етнографічні походи в пошуках старовинних пісень, колядок тощо …

А також організація концертів та дозвілля. Професійні світло, звук, сцена. Ваше свято - це наша робота.

До гори